Gelecek Nesil Bodrum Kaçamağı

19 Ağustos 2016 Cuma

TAİDER Aile İşletmeleri Derneği Gelecek Nesil Üyeleri buluştular

Ülkemizdeki aile şirketlerinin kurumsallaşmasını ve kârlı sürdürülebilir büyümesini destekleyerek, ülkemiz ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren TAİDER Aile İşletmeleri Derneği Gelecek Nesil Komitesi’nin düzenlediği etkinlikte, sektörlerinde önemli başarılara imza atan şirketlerin, alanlarıyla ilgili aktif görev almaya hazır gelecek nesil temsilcileri biraraya geldi ve paylaşımlarda bulundu.

150’ye yakın üye aile şirketi ile toplamda 450 üyesi olan TAİDER tarafından gelecek nesil üyelerinin biraraya gelmesi için düzenlenen özel etkinliklere aile şirketi sahibi ailelerin 18-40 yaş arası henüz üst yönetimi devralmamış üyeleri katılıyor.

19 Ağustos’ta Bodrum’da gerçekleştirilen etkinliğin içeriği, birlikte çalışmanın, yaratmanın, samimi ilişkiler kurmanın önemine inanarak tasarlandı. Uluslararası Aile İşletmeleri Ağı/Family Business Network International (FBN-I) tarafından İsveç’te gerçekleşen Gelecek Nesil Zirvesi’nden aktarımların da paylaşıldığı buluşma, açık alan teknolojisi yöntemiyle gerçekleşen çalışmayla sona erdi. TAİDER Gelecek Nesil Üyeleri birlikte oldukları akşam yemeğinde de paylaşımlarına devam ettiler.

21-22 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul InterContinental Otel’de gerçekleşecek 4. TAİDER Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi’nin gelecek nesiller özel programında tekrar bir araya gelecek üyeler iletişim ve girişimcilik üzerinde yapılacak oturumlarda paylaşımlarına devam edecekler. 

Yaklaşan Etkinlikler

Seza İnşaat Üye İşyeri Ziyareti

26 Şubat 2019 Salı

Ankara

Aileler Buluşması İstanbul

10 Mart 2019 Pazar

Sait Halim Paşa Yalısı, İstanbul

TAİDER Kahramanmaraş Genç KASİAD Ortak Etkinliği

08 Nisan 2019 Pazartesi

Kahramanmaraş

TAİDER 7. Genel Kurul Toplantısı

14 Nisan 2019 Pazar

İstanbul

TAİDER Gaziantep Gezisi

20 Nisan 2019 Cumartesi

Gaziantep, Birecik, Rum Kale, Halfeti, Urfa ve Göbekli Tepe

Forum Tiyatro İzmir Gösterisi

09 Mayıs 2019 Perşembe

İzmir

Forum Tiyatro Ankara Gösterisi

17 Mayıs 2019 Cuma

Ankara

Kurumsal Üyelerimiz

E-Bülten Aboneliği

YUKARI ÇIK