Etkinlikler

Etkinlikler

25-28 Mayıs 2023 FBN Uluslararası Now Gen Forum Türkiye

25 Mayıs 2023 Perşembe İstanbul

Değerli Üyelerimiz,

Uluslararası FBN’e üye ülkelerden aile şirketlerinin 35-55 yaş arasında yer alan ve iş başındaki nesil olarak tanımlanan Now Gen üyeleri ile aile işletmelerinde görev alan Gelecek Nesil üyelerine açık ilk özel etkinliği olan Uluslararası FBN Now Gen Forum 25-28 Mayıs 2023 tarihlerinde TAİDER ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleşecek. 

“ŞİMDİ DEĞİLSE, NE ZAMAN?”

Hayatınızda değişiklik yapmak için çok meşgul veya bunalmış gibi hissedebilirsiniz. Ancak, gerçekten önemli olana öncelik vermezseniz, hedeflerinize ulaşmak için asla zaman veya enerji bulamayabilirsiniz. Bu forum, şimdi harekete geçmek ve kişisel ve profesyonel olarak yaşamlarınızda anlamlı değişiklikler yapmak için hem bir fırsat hem de bir davettir.

Now Genler tarafından Now Genler için özel tasarlanan bu etkinlik, aynı yolculukta olan ve benzersiz zorluklarınızı anlayan meslektaşlarınızdan oluşan destekleyici bir toplulukla bağlantı kurmanın yanı sıra uzmanlardan öğrenme fırsatı için benzersiz bir fırsat olacak. ŞİMDİ harekete geçmek için değerli iç görüler ve pratik ipuçları alacağınız etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutlu olacağız.

 

Kayıt için lütfen tıklayınız.

* TAİDER Üyelerine açıktır.

FBN Uluslararası Now Gen Forum Türkiye Programı-Broşürünü incelemek için lütfen tıklayınız.

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİN

ÜYELERİMİZ

Kurumsal Üyelerimiz

E-Bülten Aboneliği