BTM Yalıtım İşyeri Gezisi

30 Mayıs 2017 Salı

TAİDER Üyeleri BTM Yalıtım tesislerini ziyaret etti

TAİDER Aile İşletmeleri Derneği üyeleri, Üye İşyerleri Ziyaretleri kapsamında bu kez Türkiye’nin öncü yalıtım şirketi BTM Yalıtım’ı İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesislerinde ziyaret ettiler.

Dünyada değişen pazar ve rekabet koşullarını göz önüne alarak, kendi teknolojisini ve ürünlerini geliştiren, bu alanda mühendislik gücüne, laboratuvar alt yapısına yatırım yapan, yurtiçi-yurtdışı araştırma kurumları ve üniversitelerle ortak projeler yürüten ve aynı zamanda bir TAİDER üyesi olan BTM’ye yapılan ziyarette, Ürkmez Ailesi ev sahipliği yaptı.

Merkezi İzmir’de olan BTM'nin temelleri, 1975 yılında, Türkiye Şişe Cam Topluluğu tarafından İstanbul’da atılmıştır. 1986 yılından bu yana, İzmir/Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesislerinde faaliyetlerini yeni ve teknolojik yatırımları ile arttırarak sürdürmektedir. Su yalıtımı, ısı yalıtımı ve çatı kaplama malzemeleri üreten toplam 5 tesisi bulunmaktadır. BTM Grup şirketleri, Kazakistan’da da faaliyet göstermekte ve dünyanın farklı yerlerine yayılmaktadır.  

Üretim tesislerinde gerçekleştirilen bilgilendirme gezisinin ardından, BTM Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ürkmez ve aile şirketi 2. nesil üyeleri Orkun Ürkmez ile Özge Ürkmez Yeşilpınar TAİDER üyelerini ağırladılar.

Sayın Levent Ürkmez konuşmasında Levent İzolasyon ile başlayan BTM’nin kuruluşunu ve yönetim deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. TAİDER üyeleri, sanayi üretiminde lider aile şirketlerinden biri olan Ürkmez Ailesi’nin nesilden nesile güçlü ve sürdürülebilir başarı öyküsünü dinleme fırsatı buldular.

TAİDER, üyeleri arasında paylaşımları artıran çalışmalarına ve üye işyeri ziyaretlerine temsilcilikleri bulunan Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde devam etmektedir.

Yaklaşan Etkinlikler

Kreiken Rasathanesi Gezisi

24 Haziran 2019 Pazartesi

Ankara

Forum Tiyatro Denizli Gösterisi

11 Temmuz 2019 Perşembe

Denizli

Kanat Boya Üye İşyeri Ziyareti

19 Temmuz 2019 Cuma

İzmir

Aileler Buluşması İZMİR

23 Ağustos 2019 Cuma

Çeşme, İzmir

TAİDER 7. Gelecek Nesil Zirvesi

31 Ağustos 2019 Cumartesi

Çeşme, İzmir

Aileler Buluşması BURSA

06 Ekim 2019 Pazar

Bursa

Uluslararası FBN 30. Dünya Zirvesi

16 Ekim 2019 Çarşamba

Hindistan

Hindistan Gezisi

19 Ekim 2019 Cumartesi

Hindistan

TAİDER 7. Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi

01 Kasım 2019 Cuma

İstanbul

Pelit Arslan Üye İşyeri Ziyareti

18 Kasım 2019 Pazartesi

İstanbul

Kurumsal Üyelerimiz

E-Bülten Aboneliği

YUKARI ÇIK