Lila Kağıt İşyeri Gezisi

08 Haziran 2017 Perşembe

TAİDER Üyeleri Lila Kağıt tesislerini ziyaret etti

TAİDER Aile İşletmeleri Derneği üyeleri, Üye İşyerleri Ziyaretleri kapsamında bu kez Türkiye’nin öncü temizlik kağıdı şirketi Lila Kağıt’ı Ergene 2. Sanayi Bölgesi, Çorlu’daki tesislerinde ziyaret ettiler.

En son teknolojilerle ürettiği yenilikçi, kaliteli ve iddialı ürünleriyle Türkiye temizlik kağıdı pazarında lider olmayı hedefleyen ve Dünyada 61 ülkeye ihracat yapan Lila Kağıt, markaları altında topladığı tuvalet kağıdı, kağıt havlu, kağıt peçete ve kağıt mendil ürün çeşitleriyle tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılarken; ev dışı kullanım pazarında ise müşterilerinin ihtiyaçlarını yüksek kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı ürünleri ile karşılamak için çalışmaktadır.

4. neslin de çalışma hayatına katılması ile sürekliliğini devam ettiren ve TAİDER üyesi olan Lila Kağıt’a yapılan ziyarette, Öğücü Ailesi ev sahipliği yaptı. Bilgilendirme gezisi öncesinde Lila Kağıt Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Öğücü, Lila Kağıt Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Öğücü ve Lila Kağıt Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Öğücü TAİDER üyelerini ağırladılar.

Hoş geldiniz konuşmasını Lila Kağıt Yönetim Kurulu Üyesi, aile şirketi 3. nesil üyesi Aydın Öğücü’nün yaptığı ziyarette, Öğücü Ailesi’nin nesilden nesile güçlü başarı öyküsünü aile şirketi 3. Nesli ve Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Öğücü paylaştı. Öğücü konuşmasında %100 Türk sermayesiyle kuruluş öykülerini, ailede ve şirkette kurumsallaşma çalışmalarını ve sürdürülebilirliğe olan inançlarını aktardı.

Fabrika direktörü Gökben Kaya’nın yaptığı teknik sunumun ardından son otomasyona sahip olan üretim tesislerinde bilgilendirme gezisi gerçekleştirildi.

TAİDER, üyeleri arasında paylaşımları artıran çalışmalarına ve üye işyeri ziyaretlerine temsilcilikleri bulunan Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde devam etmektedir.

Yaklaşan Etkinlikler

Kreiken Rasathanesi Gezisi

24 Haziran 2019 Pazartesi

Ankara

Forum Tiyatro Denizli Gösterisi

11 Temmuz 2019 Perşembe

Denizli

Kanat Boya Üye İşyeri Ziyareti

19 Temmuz 2019 Cuma

İzmir

Aileler Buluşması İZMİR

23 Ağustos 2019 Cuma

Çeşme, İzmir

TAİDER 7. Gelecek Nesil Zirvesi

31 Ağustos 2019 Cumartesi

Çeşme, İzmir

Aileler Buluşması BURSA

06 Ekim 2019 Pazar

Bursa

Uluslararası FBN 30. Dünya Zirvesi

16 Ekim 2019 Çarşamba

Hindistan

Hindistan Gezisi

19 Ekim 2019 Cumartesi

Hindistan

TAİDER 7. Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi

01 Kasım 2019 Cuma

İstanbul

Pelit Arslan Üye İşyeri Ziyareti

18 Kasım 2019 Pazartesi

İstanbul

Kurumsal Üyelerimiz

E-Bülten Aboneliği

YUKARI ÇIK