Etkinlikler

Etkinlikler

TAİDER 10. Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi

04 Kasım 2022 Cuma İstanbul Swissotel the Bosphorus

Değerli TAİDER Üyelerimiz ve Dostlarımız,

TAİDER 10. Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi'ni 04-05 Kasım 2022 tarihlerindeDünden Bugüne Değerlerimizle Değişim” temasıyla Swissotel The Bosphorus İstanbul’da yüz yüze gerçekleştireceğiz.

Değişim, gelişim, yenilik… Her biri umut aşılayan, hep daha iyiyi simgeleyen, dilimizin sahip olduğu en umut verici kelimeler. Geldiğimiz noktada değişimi kabul ederek, gelişimi destekleyerek, yeniliğe açık olarak dönüşmek mümkün. Ancak bu dönüşüm yolculuğunda var olan değerlerimizi de koruyabilecek miyiz?

Zirvemizde işte bu sorulara aile şirketlerimizin gözünden bakıp, değişen dünyada aile şirketlerinin sürdürülebilirlik yolculuklarına etki eden temel faktörlerin altını çizmeye çalışacağız.

Zirvemizde Aile'de ve İş'te Değerlerimizle Sürdürülebilir Büyüme, Yönetimde Kadın, Aile Şirketlerinde Toplumsal Yatırım, Aile Şirketlerinde İnsan Kıymetleri, Gelecekle Gelecekler, Sanal Gerçeklik, İletişimde İklim Yaratmak gibi başlıklarda ilham verici en iyi uygulamaları paylaşmayı hedefliyoruz. Sizleri aileleriniz ile birlikte aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için lütfen tıklayınız.

TAİDER Kurumsal Üyeler: 5500 TL/kişi

TAİDER Bireysel Üyeler: 6500 TL/kişi

Üye Olmayan Katılımcılar: 7500TL/kişi

Öğretim Görevlisi: 3500TL/kişi

*Kayıt ücretlerine %18 KDV dahildir.

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİN

ÜYELERİMİZ

Kurumsal Üyelerimiz

E-Bülten Aboneliği